top of page
Top

ריטיינר חודשי – ליווי/ייעוץ משפטי שוטף

מתן שירותים משפטיים שוטפים ומתמשכים על בסיס קבוע, הכוללים ייעוץ וליווי מקצועיים הן ללקוחות פרטיים והן לגופים עיסקיים, ע"פ צרכיהם ודרישותיהם, בהתאם לתנאים שסוכמו מראש ותמורת תעריף מינימאלי קבוע.

כמובן שניתן להפסיק את ההתקשרות בכל עת ע"י הודעה מראש והכול בהתאם להסכם בין הצדדים.

מדוע צריך ריטיינר

מדוע צריך ריטיינר

לקוח או עסק/חברה הנדרשים לשירותים משפטיים שוטפים יכולים לסמוך על כך שעו"ד המטפל בהם תחת הסכם הריטיינר יהיה זמין עבורם ע"פ דרישה.

בצורת העבודה המודרנית של ימינו, אנו נאלצים במסגרת ההתנהלות השוטפת להתמודד עם הליכים שונים, החל ממכתבי התראה, התנהלות מול מוסדות וגופים ציבוריים, הליכי גבייה, מענה למכתבים, פנייה בכתב לגופים שונים, הסכמים/חוזים, התנהלות מול שוכרים, עובדים, הגשת מסמכים וכדומה.

בחלק מן הזמן מדובר בפעילות אשר לא בהכרך דורשת פנייה לעורך-דין ולעיתים מדובר בפעולות אשר חשוב כי עורך דין יהיה מעורב בהן אך מכיוון שמדובר בפעילות חד פעמית נקודתית התשלום על כך עלול להיות לא זול, בעיקר כאשר אנו נאלצים לפנות לשירותים משפטיים מספר פעמים לאורך השנה בבעיות שונות.

משרדינו מציע מתן כתובת לבעיות שוטפות אשר בהם הלקוח נזקק לעזרה ראשונה בתחומי המשפט השונים וזאת תמורת תשלום חודשי קבוע, תשלום אשר הינו נמוך משמעותית אילו השירותים היו ניתנים שלא במסגרת הסכם הריטיינר.

הסבר נוסף ניתן לקרוא בהמשך דף זה.

בקשתך נשלחה, תודה

לתאום פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יתרונות מרכזיים בשירות

יתרונות מרכזיים בשירות ריטיינר חודשי

ניהול בראש שקט

הידיעה כי יש לך בחברה או בעסק עו"ד אשר עובר עבורך על כל המסמכים המשפטיים, לרבות חוזים וכדומה, מפנה אותך לניהול עיסקי הליבה ומנטרל את כל הטרדה הכרוכה בטיפול בעיניינם משפטיים שוטפים.

עו"ד לומד להכיר את הלקוח ואת פעילותו העיסקית באופן רחב יותר, דבר המאפשר לו לתת טיפול

טוב מהיר וממוקד שכן ההכרות המוקדמת בין הצדדים חוסכת זמן רב של הסברים ולימוד היסטוריה

של הדברים, ובכלל עבודה מול יועץ/מלווה קבוע מאפשרת דו-שיח פתוח יותר בין הצדדים.

הלקוח פטור מחיפוש עורך דין לכל בעייה נקודתית אשר מתעוררת, והוא אף יודע מראש מהי העלות הכספית עבור צריכת שרותים אלו.

הלקוח יכול לפנות לערוך הדין להתיעצות מבעוד מועד לפני שבעיה קטנה הופכת לבעיה משפטית גדולה ובהתאם גם עלויות הטיפול בה.

בטחון שהטיפול המשפטי יהיה יעיל ואפקטיבי שכן האינטרס של עורך הדין מצד אחד הינו לסיים את העבודה במהירות וביעילות ומצד שני לתת ללקוח שירות טוב ומהיר.

 

חסכון בעלויות כספיות

ריכוז הטיפול המשפטי אצל עו"ד אישי אשר ילמד להכיר את פעילותך יבטל את הצורך לפנות בכל פעילות משפטית כגון מכתבים, תצהירים, וכדומה לעו"ד חיצוני אשר עלול על כל פעולה בודדת מסוג זה לגבות שכר גבוה יותר.

במקום להעסיק יועץ משפטי פנימי בעלויות מעסיק וזכויות הנצברות (וותק, הפרשות מעביד, נסיעות וכדומה) כחלק מעצם היותו מועסק ישירות בחברה, ניתן בעלויות נמוכות יותר להנות משירותים של ייעוץ/ליווי משפטי ע"י עו"ד שאינו שייך למצבת כוח האדם הפנימית.

כאשר יש צורך בשירותים החורגים משרותי הריטיינר כגון ייצוג החברה בבתי המשפט השונים, הייצוג לרוב ייעשה בעלויות נמוכות יותר מאשר ייצוג ע"י עו"ד חיצוני אשר נשכר רק לצורך פעילות נקודתית בודדת.

ככל בית עסק או חברה, ניתן להכיר בהוצאה זו כחלק מההוצאות השוטפות של העסק וכך מצד אחד העסק לקבל את הגישה לייצוג משפטי זמין ומצד שני להכיר בהוצאה כחלק שוטף של הוצאות העסק או החברה.

 

זמינות

עורך הדין זמין במתן מענה מהיר לסוגיות הצצות במהלך השוטף של העסק, אשר לעיתים פונקצית הזמן לקבלת מענה יכול להיות בעלת חשיבות מרובה לפני קבלת החלטה כזו או אחרת.

החופש לפנות לעורך הדין בתקופת הריטיינר מבלי לעשות חשבון כלכלי, מבלי לחשוב  "כמה זה הולך לעלות לי" שכן במסלול זה אין צורך לשלם עבור הפנייה.

רשימת שירותים במסגרת הריטיינר

רשימת שירותים אותן ניתן לכלול במסגרת הריטיינר

 • כתיבת מכתבי התראה.
   

 • תכתובות עם משרדי עו"ד שכנגד.

 • חתימה ואימות על תצהירים.

 • חתימה ואימות של טפסים שונים הנדרשים ע”י גופים כגון בנקים, רשויות וארגונים אחרים.

 • התנהלות מול רשם החברות.

 • ייעוץ בענייני נזיקין ותביעות נגד חברות ביטוח.

 • טיפול בבעיות המתעוררות במסגרת הבית המשותף בו מצוי בית העסק.

 • התנהלות מול עירייה.

 • מעבר על חוזי עבודה.

 • שירותים נוספים – על פי צורכי העסק (חליפה עיסקית).

*האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד ואינו מחייב, אין לראות בו תחליף לייעוץ ו/או טיפול משפטי,

*הסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד.

bottom of page